| MaRyuSsS a întrebat:

Vreau sa cumpar de la un coleg un telefon LG Ku990i cu 220lei (casti, acumulator) numai ca are ceva acolo la telefon la mufa unde se baga acumulatorul si are o pozitie mai ciudata ...in rest e in stare perfecta. merita sa-l iau? F U N D A

3 răspunsuri:
| Gabitzooo a răspuns:

E un telefon ff bun u trebuie doar sa vezi daca merg castile incarcatorul etc si daca nu esti cunvins spune-i ptrietenului tau sa-l incerci(testezi) o zi ca sa vezi daca iti este potrivit sper ca te am, ajutat eu am un Samsung s2530 :d

| vanessa_8029 a răspuns:

220 lei e un pret foarte bun.

eu zic sa nu ratezi ocazia :-s

| Anarchy_9738 a răspuns:

Nu merita.nu-l lua.crede-ma laughing nu merge nici youtube-u./. desai se lauda astia de la LG ca mg... si...nu -l lua. daca il iei si pentru net.mai bine ia-ti un Nokia ceva.ca e mai bun