| FreakinGoth a întrebat:

Vreau sa cumpar niste casti Apple in-ear cam asa ceva http://www.iphone-store.ro/190-casti-apple-in-ear.html
Nu stiu insa unde pot gasi originale. Am mai pierdut odata bani degeaba pe o pereche de beats by dr dre false si sincer nu vreau sa se mai repete experienta.Imi puteti zice cam ce preturi sunt la o pereche de casti originale de acel fel? Cam la ce pret pot fi sigur ca sunt bune sau unde pot gasi ceva ok? Am gasit pe un site la 430 RON pe altul la 230 pe altul la 390...

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Apple originale uite aici!
http://store.apcom.ro/appleinearheadphoneswithremoteandmic-p-132.html
De fapt e magazinul Apple Store din Romania!
Ai pierdut banii pe Beats pentru ca, credeai ca la 4 milioane iti cumperi Betas de 16 milioane.

1 răspuns:
| Robert_Rockefeller_1991 a răspuns:

Am eu o pereche originale Apple In-ear cu cutie de buzunar si dopuri de rezerva..am avut iPhone si l'am vadut fara casti fiindca le'am luat separat Le dau cu 200lei pret fix nu discut 0760455140