| CreEppY a întrebat:

As vrea sa imi cumpar niste casti Beats si pentru ca nu am destui bani pentru unele noi as lua unele de la cineva. M-am uitat pe olx si tocmai.ro si am gasit unele cam la 550-700 de lei si nu sunt sigur daca sunt originale. As vrea sa fie studio si daca mi-ati putea recomanda un anunt bun si de incredere as aprecia. Mersi!

4 răspunsuri:
| MisterSprinkle a răspuns:

Salut! Uite aici un anunt : http://olx.ro/......1fo8J.html sunt originale deoarece se vede dupa cutie, pe cele fake nu scrie monster.Bafta!

| MisterSprinkle a răspuns (pentru MisterSprinkle):

PS:Sau daca scrie monster, te uiti dupa aspectul metalului de la ''b-ul'' rosu, trebuie sa fie gen zgariat.

| Utilizator1234 a răspuns:

Cele de pe eMAG sunt originale, cele vandute de persoane fizice sunt sau nu sunt originale. Ca tu esti inca unul prostit de marketing si arunci cateva milioane pe niste casti de tot rasul, e partea a doua.