| w0nderboy a întrebat:

Vreau sa cumpar o tableta, cei cu experienta, ce tableta imi recomandati?

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, iti recomand aceasta tableta http://bit.ly/1jixBmJ costa 669 lei. Retine cateva aspecte cand cumperi o tableta: - ia una cu diagonala mare 10" - sa aiba procesor puternic quad core - sa aiba 3G inclus - memorie minim 1Gb RAM - pretul sa fie accesibil, achizitia ei este pentru 2-3 ani, peste acest timp apar altele - si nu in ultimul rand sa fie cu Android. Tableta recomandata http://bit.ly/1jixBmJ de mine le are pe toate din cele recomandate.

| Celcareajuta a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci cu ea si ce sistem de operare te incanta: iOs Android sau Windows. Eu personal am avut din toate, dar acum am un Asus Vivotab Note 8 cu windows 10 upgradat oficial. Are autonomie buna si o dimensiune ideala pentru. portabilitate 8". Pot conecta si un mouse la el si atunci imi suplineste foarte bine laptopul.

| AKARA0 a răspuns:

Cele de la Allview frate!
Sunt cele mai bune la jocuri si la media.Cea mai buna tableta.
iti recomand Allview citylife cu bucurie happy.

| fpr139 a răspuns:

IPad Air 2, Sony Xperia Z2/Z3, Galaxy Tab Pro. etc.
Dacă vrei, ai putea căuta asta şi pe internet. Depinde pe ce preţ vrei să te axezi. Eu am avut de asemenea un Asus Memo 7, şi pot spune că sunt destul de încântată de ea.

| GeorgescuFlorin20 a răspuns:

Buna!
Aici gasesti multe tablete pentru buzunarul oricui.
http://hainefashion.eu/electronice_tablete/

| TabJocuri a răspuns:

Http://www.samsung.com/......2100ZWAROM
eu o am de aproape 2 ani si merge foarte bine.