| alexx123456 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un smartphone. Care e diferenta intre Samsung Galaxy Neo Plus Grand si un S5?
dau funda

Răspuns Câştigător
| TheTimeKiller a răspuns:

Pai e clar ca flagship-ul galaxy s5(pe care-l detin) e mai bun. Am pus si eu mana pe un Samsung galaxy Neo(nu +) si mergea greu, ecran net inferior fata de s5, camera slaba. Recomand S5.

4 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Dintre acestea, eu aş alege Samsung Galaxy S5 deoarece este mai performant d.p.d.v. tehnic.

Vezi comparaţia & MOTIVELE şi specificaţiile tehnice la linkul :
http://www.smartprix.com/......bow4os.php

Toate cele bune!

| CatalinFTW a răspuns:

Nuj care-i diferenta dar eu am S5 de o saptamana si sunt suppppper multumit. Am platit 1250 lei pe el si face toti banii. Iti recomand telefonul happy

| WvW05 a răspuns:

?
Neo Plus e 600 lei S5 e 2500 care o fi diferenta?

| alexx123456 explică (pentru WvW05):

Voiam sa stiu performantele dintre cele doua, ca pretul il stiu si eu