| afrodita3333 a întrebat:

Buna TPU.am si eu o problema cu bs pleyerul.nu stiu ce s-a intamplat dar atunci cand veau sa vad un videoclip sau un film nu imi merge sonorul, filmul merge, dar fara sonor.va rog ajuta-i-ma dau fundita. p. s(nu e de la sonorul calculatorului, am verificat)multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| LucianGabriel a răspuns:

Instaleaza kmplayer, daca ii dai fulscreen chiar poti zice ca e fulscreen are absolut orice codec nu trebuie sa-i mai instalezi tu alte codecuri, si e absolut gratis(este si bs player-ul gratis dar bs player are si versiune pro, dar dupa parerea mea kmplayer il intrece mult)

5 răspunsuri:
| sinblade27 a răspuns:

Cauta klite codec sau ace mega codec. e posibil sa nu ai codecurile instalate

| The Epic Fail Guy a răspuns:

Sau incearca sa dai drumul la boxe!

| anka a răspuns:

Instaleaza VLC e mai bun.

| Pinxiee a răspuns:

Pai daca zici ca nu e de la sonorul calculatorului, dezinstaleaza BS`u si mai instaleaza`l odata.

Sper sa reusesti.
Pusii` :*

| CrazyDesign a răspuns:

S-ar putea sa fie de la codec-uri. Am patit si eu ceva de genul asta. Acum folosesc 90% VLC Player si e bun.