| andreig a întrebat:

Vreau sa fac dintr-un fisier audio unul video; sa ii pun o poza si fisierul respectiv si sa fie video, avi, cum pot face asta?

Răspuns Câştigător
| aLex7 a răspuns:

Windows Movie Maker Este un Program al windows-ului De La start si all programs.il gasest acolo este foarte bun si usor.

4 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Aceste "videoclipuri" se fac cu programul Windows Movie Maker... program ce vine odata cu windows-ul si poate fi accesat din Start -> All programs -> Windows Movie Maker.
O zi buna! happy

| frvtel a răspuns:

Cu Foto2Avi

| teaaa a răspuns:

Poti folosi Windows Movie Maker.este usor de utilizat; daca nu te descurci poti vizualiza cateva tutoriale de pe youtube

| aLex7 a răspuns:

Windows Movie Maker iL ai deja in calculator daca ai windows xp e in.
Start ->All Programs -> Windows movie maker