| bunjy a întrebat:

expertii in iphone va rog am un iphone care se decodeaza cu gevey iphon-ul cred ca e furat cu gevey merge mai greu sau afecteaza cu ceva? si cat tine carteluta gevey tine 1 an macar? si de ce cand intru in itunes si conectez iphonu la pc imi arata in colt la itunes ca mi se conecteaza iphonu dar imi apare un lacat mic si stema de la Apple de ce nu merge sa intru in itunes oare odata cu decodarea prin gevey ma va lasa sa iau aplicatii din itunes si apropo despre jailbreak am cydia si nu stiu sa-l folosesc de exemplu vreau sa imi iau jocuri gratis cum fac va rog rapsuns repede FUNDA

1 răspuns:
| SoftGsm a răspuns:

Nu are legatura gevey-ul cu faptul ca e telefonul furat, gevey-ul decodeaza telefonul hardware. iti arata lacatul ala fiindca telefonul nu e deblocat sau activat.