| bobopirat a întrebat:

Vreau sa fac schimb cu cineva din alt oras. as putea sa fac cumva prin posta sa facem schimbu.....adica el imi trimite un obiect iar eu in loc sa dau bani la posta sa dau un alt obiect. sper ca ati inteles. dau funda celui care ma ajuta.

2 răspunsuri:
| matrix100 a răspuns:

N poti prin posta si nu cred ca poti nici prin firma de curierat. Trebuie mers pe incredere, adica unul dintre voi sa trimita primul si apoi celalalt sa dea dovada de seriozitate si sa trimita si el

| vavitza a răspuns:

Nu fa nici un schimb ca iei teapa. Asa am patit eu cu telefonul meu, asta este. Teapa curata!