| yomaxx a întrebat:

Vreau sa fac un cd audio pentru masina.am un Philips ccrt2008 magazie 4 cd.am facut cd-uri audio la viteze diferite.la 4X nici macar nu le recunoaste iar la 16X le recunoaste (dar nu mereu) si canta 2 sec din prima mel si apoi sacadat,sare peste sec,peste melodii...l-am si curatat cu cd cleaner. poate nu trag bine cd-uri

le trag cu nero 7, disc at once, la 16X ca mai jos nu le mai vede.
oare are ceva faptul ca am dat sa faca pauza de 2 sec intre melodii?

3 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Scriele cu nero, disk at once dar la viteza de 24 xwinking sa-mi spui daca merg dupa. sper ca te-am ajutat

| yomaxx explică (pentru DeathDealer):

Merge 10 sec apoi canta mai repede, iar trece peste sec si iar canta 5-10 sec.
oricum e mai bine ca la x16 dar tot nu se poate asculta iar la x32 nu merge

| DeathDealer a răspuns (pentru yomaxx):

Pai inseamna ca ai ceva la cd player. incearca cu un cd de stergere, e in jur de 15-20 de leiwinking bafta