| Marcy12 a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet cu poze si muzica pe fundal... Spuneti-mi si mie de ce programe am nevoie si cum se folosesc... FUNDA

Răspuns Câştigător
| Andrei04072 a răspuns:

InBara la Start ai windows movie maker si de acolo este simlu.Dai sun in bara open alegi pozele,dupa ce apar acolo el dau cu mouse-ul in bara aia micuta, daca vrei o muzica pe fundal dai sus pe bara aia open si dai unde ai muzica, o sa apara acolo si o pui in bara aia mica bft. Funda cum ai promis.

3 răspunsuri:
| enamel a răspuns:

Windows movie maker.E foarte simplu, te prinzi imediat.

Răspuns utilizator avertizat