| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa fac un filmulet pentru youtube(melodie+versuri), si folosesc Movie Maker.
Imi face niste probleme pentru ca din cauza ca se deregleaza, nu mai stiu unde anume sa pun versurile respective, de exp: trebuie sa dau de la inceput melodia sa o ascult ca sa stiu unde exact sa pun versurile pentru ca daca dau putin inapoi nu este acelasi fragment.
Sper sa fi inteles ce am vrut sa spun...
Puteti sa ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| Skylerx a răspuns:

Pai cand pui melodia tu trebuie sa o pui de la inceput, adica cu mouse-ul iei muzica de unde ai pus-o si o pui acolo mai jos unde trebuie sa pui versurile... Eu am facut cateva filmulete dar tu stii ce obositor este? Totusi merita pentru vizionari... Si vrei sa spui ca folosesti Windows Movie Maker, nu? Este foarte bun daca il folosesti pe acela. Sper ca ti-am fost de ajutor.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da, stiu este foarte obositor.
Dar merita. Ms pentru raspuns.