| anonim_4396 a întrebat:

Buna din noubig grin vreau sa fac ceva cu movie makerlaughing adica sa pun poze si muzica pe fundal si sa mearga, ma rog intelegeti voi laughing si vreau sa pun si versuri pe poze, adica sa mearga muzica si in acelasi timp sa fie versurile pe melodie. Sper ca intelegeti ce vreau sa zic :-s.Ma ajuta cineva sad?

1 răspuns:
| xWeasel a răspuns:

Sallut krissu te ajut eu baga idu nevastuicool@yahoo.com si iti explic sau intru cu teamu si iti arat e destul de usor daca esti atenta funda pls big grin