| RaVuL a întrebat:

Vreau sa ii dau System restore la pc

Start--System >Restore--S.R has been turned off. Do you want to turn on System Restore >now?---Yes

Intra in system restore si apare asa:

Drive Status

C Turned off

D Turned off

Si nu ma lasa sa apas nici butonul Settings

Ce sa fac?

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Pai daca a fost OFF si tu ai deschis acum System Restore si ai dat ON nu poti sa faci restaurare sistem pentru ca nu ai ce sa restaurezi! Lasa System Restore-> ON instaleaza un program, doua si apoi intra din nou sa vezi ca poti face restaurare.
Repet ->momentan nu poti face restaurare sistem pentru ca a fost inchis.