| noName_8681 a întrebat:

Vreau sa ii vad la cineva pozele pe FB si nu pot. Sunt pozele in care persoana respectiva a fost etichetata, sunt 84 de poze, iar eu pot sa vad doar vreo 20. Nu inteleg de ce! Sunt pr cu persoana respectiva pe FB... dar nu pot sa ii vad pozele in care a fost etichetata in albumele altor persoane. Cum sa procedez pentru a le putea vedea?

Răspuns Câştigător
| cezzxd a răspuns:

Pai poate acele persoane care au etichetat-o au albumele private si tu nu le ai la prieteni... Fa-le cerere de prietenie thinking

1 răspuns:
| Crystal112 a răspuns:

Nu ai cum
persoana respectiva a blocat vederea lor
poti selecta- doar prieteni, prietenii prientenilor, doar tu anumite persoane sau toata lumea
nu ai ce face! doar sa vb cu persoana respectiva