| Petrule_Cristy_2003 a întrebat:

Vreau sa îmbin două pagini si nu pot..asa imi apare.
Aceste pagini nu pot fi îmbinate, deoarece fac din parte din conturi diferite de Business Manager!

Cum pot pot sa fac sa fie conturile la fel, unde trebuie să intru ca sa le pot imbina?

6 răspunsuri:
| LPCTSTR a răspuns:

Si sa inteleg ca nu ne spui si aplicatia si contextul, nu?
Pai atunci asteapta mult si bine, daca nimeni nu stie la ce te referi, la ce raspunsuri te astepti?

| Petrule_Cristy_2003 explică (pentru LPCTSTR):

Ce aplicatie? am două pagini pe Facebook si as vrea sa le îmbin...nu inteleg ce inseamna Business Manager

| LPCTSTR a răspuns (pentru Petrule_Cristy_2003):

Este imposibil sa faci asa ceva.
Ai putea sa pui linkuri catre cealalta pagina pe prima si viceversa, nu am auzit sa existe o functie pentru ce vrei tu.

| Petrule_Cristy_2003 explică (pentru LPCTSTR):

Exista...daca nu stii asta e altceva

| LPCTSTR a răspuns (pentru Petrule_Cristy_2003):

Ma rog, ti-ai primit raspunsul; daca ambele pagini sunt din conturi diferite de "business manager", n-ai cum sa schimbi conturile.

| Petrule_Cristy_2003 explică (pentru LPCTSTR):

Da dar cum pot sa fac sa fie la fel?