| AELD a întrebat:

Am nevoie de puțin ajutor! M-am conectat pe Instagram cu 3 conturi diferite și acum vreau sa șterg doua din ele, dar problema e ca, chiar dacă mă deconectez de la ele, conturile tot rămân salvate, iar pe unul din conturi chiar l-am șters dar tot acolo a rămas. Acum vreau sa le șterg și sa-mi rămână doar un cont cel pe care-l folosesc. Menționez ca am dezinstalat aplicația și am reinstalat-o iar, dar la fel conturile erau acolo.
P.S. Am un iPhone 6s plus.
Dau funda ❤️

1 răspuns:
| buburuzaDLP a răspuns:

Când vrei sa te deconectezi îţi apare un buton cu întrebarea "doreşti ca informaţiile sa se păstreze?"tu aleşi pe acea căsuţă si nu se mai salveaza si nu ti mai apar. Daca tot nu merge inseamna ca e de la ig si s-a blocat mai ales ca ai si iPhone. Succes eu nu mai am voie pe ig