| LaurentiuLau a întrebat:

Vreau sa imi achizitionez un laptop/ notebook Sony Vaio. Ma intrebam daca este bun ca pentru un laptop? Si mi-e imi place design-ul lui foarte mult.

Răspuns Câştigător
| rater1994 a răspuns:

Nu iti zic din partea mea aceasta intrebare.O zic direct de la oameni care lucreaza in acest domeniu cu reparaturi pc-uri etc."Sony Vaio is printre cele mai bune marci de laptopuri" Mi-a dat laptopul cateva zile am vazut de ce e in stare e foarte bun ia-ti cu incredere.L-am dus la scl si (Si alti coelgi mi-au zis ca e printre cele mai bune marci.")Cred ca te-am lamurit.

3 răspunsuri:
| JustCosmin a răspuns:

Laptopul este bun, nimic de spus, doar ca la el costa mai mult marca, pentru ca sunt produse configurate mai bine decat un Sony Vaio si care au acelasi pret. Acum tu daca vrei sa fii important in fata colegilor, iti iei Sony Vaio.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Este un laptop bun, pacat ca platesti 20% din pret numele si nu calitatea, din banii care ii dai pe un vaio isi un laptop mai buna, dar daca in cazul tau banii nu reprezinta o problema, ia ti vaio linistit

| GanH a răspuns:

Mie unuia imi plac foarte mult laptopurile Sony, din partea mea este un laptop foarte bun