| Alexutzu28 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar Crysis 3 dar nu stiu daca merge pe calculatorul http://www.altex.ro/......570d-linux
,am windows 7 si daca nu merge imi cumpar Crysis 2 dar sa mearga si asta?

2 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

De rulat o sa ruleze, dar cu setarile la minim in mare parte.

| Jipa95 a răspuns:

O sa mearga crisys3, dar cam tarat pe placa video integrata. Daca in timp ai mai putea strange bani de o placa video dedicata, ( cel putin un r7 260x ) ai putea rula destul de multe jocuri decent pe acel pc.

Bafta!