| Aditza333 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa video de 512 mb dar nu stiu daca am sistemul compatibil cu o asemenea placa. Unde pot sa vad cu ce placi video e compatibil sistemul?

Răspuns Câştigător
| mortallx a răspuns:

Procesor bun, compatibil? Nu-l asculta.In primul rand tu ai un procesor mega slab, iar daca pui acea placa video o pui de pomana deoarece o trage sistemul in jos.Mai bine iti faci alt pc la 1000ron decat sa-ti iei placa video.

4 răspunsuri:
| mortallx a răspuns:

Intai spune ce sistem ai si placa de baza.

| Aditza333 explică:

Processor: Intel Celeron CPU 2. 13GHz
Chip Type: GeForce4 MX 440 with AGP8X
DAC Type: Integrated RAMDAC

deci?

| Suspect03 a răspuns:

Cand cumperi placa video intreaba vanzatorul la ce sistem se potriveste el iti va da toate detaliile il legatura cu asta big grin. Funda te rog happy.

| Goguxxl a răspuns:

Este compatibil ai procesoru bun...deci iti recomand