| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un iphone 4S deoarece androidele pe care le-am avut m-au dezamagit, mereu mergeau sacadat, se blocau, etc....Cei care aveti 4S ce imi puteti spune?, ati patit sa mearga sacadat, sa se blocheze, sau ceva de genul?

2 răspunsuri:
| Scorpio8012 a răspuns:

Eu pana acum nu am incercat iphone 4s dar cei de la Apple au facut mereu device-uri bune fara probleme.

| Dani_Frăţilă_1997 a răspuns:

Mergi pe iphone 4s. E un telefon excelent, un design superb, traiesti o super senzatie cand il tii in mana.
Softul (iOS) bate in proportie de 90% Androidul.Singura chestie e ca iOS-ul nu poate fi customizat, decat daca ii pui jailbreak.
4s vine cu Siri, care m-a impresionat foarte mult. Are personalitate, intelege foarte bine ceea ce zici chiar daca nu ai un accent "british", si bate S Voiceul.
Performantele? Procesorul dezvoltat de Apple si RAM-ul de 512 MB functioneaza excelent impreuna, nu o sa ai probleme.

Parerea mea, cumpara 4s-ul!