| rrrbeto95 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un mp4 (buget max 500lei) nu ma intereseaza vizionarea videoclipurilor(in mod special), dar vreau calitate la sunet, de asemenea nu vreau sa aud de produse apple(am iphone si sunt satul de ele), care sunt recomandarile voastre(ofer si funda)?

6 răspunsuri:
| rrrbeto95 explică:

Nu am de gand sa declar nici un raspuns castigator. Nu m-ati ajutat deloc. Ce v-am intrebat eu si ce mi-ati raspuns...

| bbxbeibiiii a răspuns:

Cele de la serioux, freeman holiday, Sony, Philips...
P.S. Esti multumit de Iphone?

| YoAnne a răspuns:

Incearca www.price.ro

| Tony_5725 a răspuns:

Incearca niste websiteuri;) www.buy_mp4.ro

| drummeradrian a răspuns:

Iti vand eu un mp4 freeman nou de 4 gb cu 100 lei, sau unul mp4 walkman e454 de 8 gb care e mai bun la 200 lei, dar daca esti din Bucuresti,

| Dc_Tataee_1994 a răspuns:

Am eu mp4 zippy de 4Gb big grin...green.smyle