| Tyctak a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Nokia lumia 1320 la abonament (Oringi) si as dori sa stiu daca poate rula orice joc fara probleme si daca stiti voi un televon mai bun la un pret de pornire asemanator si abonament asemanatoer v-as ruga sa mi-l spuneti

Răspuns Câştigător
| Rockat a răspuns:

Sony Xperia Z, are Android, deci mai multe jocuri, iar dotarile telefonului ii permit sa ruleze fara probleme orice joc din Market. Desi nu stiu daca il gasesti la Orange, dar poate il gasesti la parteneri (Eurogsm, etc.) si poate la parteneri chiar prinzi o reducere.