| Andreiutzu_7322 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia Lumia 710?

Vreau sa imi cumpar unul in curand si vreau sa stiu cam ce poate face.big grin... Ce spuneti?

2 răspunsuri:
| DaDaDa a răspuns:

E dragut, dar nu e stralucit rauhappy
Pai, o prietena de-a mea a cumparat un telefon de asta, la fel la fel, dar pe albastru si avea multe probleme cu touch-ul, si l-a schimbat.happyAu probleme la procesoare.happyDai banii degeaba pe elstraight face. Daca chiar vrei un telefon care iti merita banii iti sugerez sa iti cumperi un BlackBerry sau mai bine un IPhonewinking e mai scump dar meritawinking

| adiynaelena76 a răspuns:

Eu nu am avut niciodata unul dar mie mi se pare dragut cauta pe net informatii