| sweetgirl_1922 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un tel cu touch screen dar nu stiu care ii mai ieftin dar sa fie si bun big grin.ms happy

6 răspunsuri:
| N0 nAmE a răspuns:

Eu consider ca Nokia e cel mai bunwinkingeu am Nokia 5230 am dat 700 ron pe el acum o luna... ti-as recomanda Nokia x6 e 1100 ron dar merita:Xdepinde ce buget ai... a ar mai fi si Nokia 5800 e km la fel ca si 5230 dar e 800 ron

| blue-star a răspuns:

LG KU 990i e super bun eu am unul de 7 luni si e genial si nu a fost scump

| iulia2011 a răspuns:

Samsung corby, e cel mai fain telefon si iti poti alege ce culoare peate sa aiba telefonul! :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am eu unul de vanzare. HTC Smart. Il am de aproape 2 luni, este ca nou, cu toate anexele, la cutie. L-am luat de la eMag, cu factura, garantie 2 ani, tot. Acum la ei este aproape 800 ron. Eu il dau cu 650.

| pisy666 a răspuns:

Hm, eu am n97, este f bun, dar scumputz... vr neaparat touch screen? se strik repede. oricum ia-ti de la Nokia daca e.altele sunt praf!

| ralucitha a răspuns:

Samsung F480 La Fleur din asta am eu e f frumos e un pic scump