| biciclistul999 a întrebat:

Vreau sa imi iau o tableta evolio evotab fun si nu sunt sigur voi ce credeti despre ea?

Răspuns Câştigător
| Gabi05 a răspuns:

Pentru pretul care il are e o tableta bunicica.Nu e dedicata gaming-ului, adica jocurile vor avea lag.Pentru net e ideala.
Fiind dotata cu un chipset boxchip a10 tableta nu va avea mari probleme de functionalitate pe capitolu net/filme

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andrw1929 a răspuns:

Tableta Evotab 3 îndeplineşte perfect cerinţele utilizatorului ce are nevoie de o tabletă pentru navigarea pe internet, vizionarea filmelor şi clipurilor, descărcarea şi citirea cărţilor online, dar şi pentru cei pasionaţi de cele mai noi jocuri.

Tableta PC Evotab 3 este echipată cu unul dintre cele mai rapide procesoare grafice existente în acest moment pe un dispozitiv multimedia: Mali Quad Core, ce permite vizualizarea filmelor în format Full HD.

Calitatea materialelor folosite în producţie, detaliile finisajului, caracteristicile tehnice specifice şi garanţia de 5 ani, fac din Tableta Evotab 3 gadget-ul cu cel mai bun raport calitate-preţ.

Tableta PC Evotab 3 oferă conectivitate la Internet prin conexiune Wi-Fi, oriunde este disponibilă o astfel de retea. De asemenea, permite navigarea pe Internet şi prin intermediul unui modem extern conectat direct la tabletă. Modemuri 3G externe compatibile cu tableta Evotab 3 sunt: Huawei E1750, ZTE MF 190.

Aplicaţiile preinstalate PresaOnline şi Evobook, aplicaţii proprii brandului Evolio, întregesc funcţiile multimedia ale tabletei. Cu aplicaţia PresaOnline citeşti în timp real ştiri din toate categoriile. Aplicaţia Evobook permite achiziţionarea şi citirea cărtilor electronice din domeniile tale preferate. Librăria virtuală Evobook pune la dispoziţia cititorilor peste 300 de cărţi în limba română.

Lista modemuri 3G compatibile: Huawei E1750 si ZTE MF 190.

Pachetul include: incarcator priza, cablu USB, ghid de pornire.

Garantie 5 ani!
*garantia pentru acumulator este de 12 luni