| Cutza_3681 a întrebat:

Vreau sa imi iau un telefon...pana in maxim 500-550 lei...Care mil recomandati?

Eu am zis sa imi iau "Samnsung Galaxy Mini"

Răspuns Câştigător
| Digital112 a răspuns:

Ma pricep ff bine la smarphones (nu ma luad ), cea mai buna alegere ar fi galaxy mini sau LG optimus one, eu am galaxy mini (are 2 difuzoare ), daca vrei sa ma intrebi ceva despre tel imi poti da un mesaj privat.
Bafta.

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Cred ca decizia ta e foarte bune(galaxy mini). Dar vezi ca multi se incurca si nu mai stiu ce trebuie sa faca(seteaza fara sa stie si dupa aia spun"doua")

| ΔH a răspuns:

Depinde la ce-l vei folosi.
Esti sigura ca vrei un smartphone la 550ron?
Smartphone-urile or fi ele foarte bune, insa nu prea se impaca bine cu bateria la cate au pe ele...

| Șosețică a răspuns:

Eu am LG Cookie Fresh...
Mie imi place sunt multe culori, ai de unde alege c: chiar ti'l recomand telefonul e ff bun, fara erori il am de app 1 ani si nu l'am dus nici o data la service e cu touch screen are aplicatii destul de multe, face poze bunicele dar nu are blitz si zoom TT^TT Acm fiecare mai are si defecte laughing asta e XD
Deci eu iti recomand LG Cookie fresh, dar si Samsungul tau e bun numai ca marca smsg nu are semnal bun...

| Șosețică a răspuns:

@Dǝǝǝρץ ---> Mie nu mi s-a spartwinking
Acum depinde de fiecare cum il foloseste...Eu il am in husa si il ingrijesc...

| Budincăă a răspuns:

@Sunshine Si eu am Lg Cookie Fresh si, mi s-a intamplat la fel ca tuturor.laughing Dupa 6 luni s-a spart displayu'.straight face.Are destule aplicatii, e bun, dar cel mai mult ma enerveaza displayu la el. face fitee laughing. @Cutza Si eu vreau sa imi iau un Samsung Galaxy Mini.happy e destul de bun.

| adrianarp a răspuns:

LG KP50... am si eu si are de toate ( aproape) adica e super calumea. e f bun... doar ca bateria i se termina cam repede.

| BooBU a răspuns:

Si eu mi-am luat "Samnsung Galaxy Mini" si imi place.Cred ca o sa-ti placa si tie.E destul de cool.Adica volumul la muzica si sunet este foarte tare, ai tot ce vrei in legatura cu internetul.E perfect.Sa-l cumperibig grin