| samysamy a întrebat:

Ce telefon android (prefereabil Samsung) imi recomandati? pana la 800 ron suma maxima
P.S. nu vreau galaxy mini sau Y

Răspuns Câştigător
| SkytterS a răspuns:

Eu iti recomand Samsung Galaxy Ace e un telefon super. Au facut acum Samsung Galaxy S III care are un pret exagerat iar cu banii aceia iti poti lua un PC sau laptop foarte bun deci nu se merita atatia bani pe un telefon. La urma urmei telefonul e pentru vorbit nu? Sper ca te-am ajutat.

| samysamy explică (pentru SkytterS):

Mi-ai putea spune te rog mult cam cat ar cost un galaxy ace plus pe abonamnet de aprox 40 lei ( 8-9-10 euro) te rog eu mult big grin

| samysamy explică (pentru samysamy):

Presupun ca nu conteaza la ce fac abonament

| SkytterS a răspuns (pentru samysamy):

Asta nu iti pot spune exact dar poti merge la un magazin Orange si sa intrebi acolo.

| samysamy explică (pentru SkytterS):

OK mersi multwinking

| samysamy explică (pentru SkytterS):

INca un lucru si iti au funda... daca stii cate culori are Samsung galaxy min.2. Eu am intrat pe o groaza de siteuri dar unele imi ziceau ca are 256k iar alte site-uri imi ziceau ca are 16M culori plz stii cumva tu de la cineva

| SkytterS a răspuns (pentru samysamy):

Pe site-ul oficial de Orange scrie ca are 256K.happy

| samysamy explică (pentru SkytterS):

Pe siteul asa nu zoce asa ...am facut com[aratie intre ace plus si mini 2 http://www.gsmland.ro/compara/3795 uita-te si tu

| SkytterS a răspuns (pentru samysamy):

Pai nu te poti lua dupa toate siteurile. sunt siteuri care au informatii eronate. Dar uita-te aici ca sa vezi diferenta dintre 256K si 16M http://forum.lab501.ro/showthread.php?t=5624. Si parerea mea e ca tot Ace e mai bun dar ai grija ca sunt doua feluri de Ace: Ace si Ace plus.

9 răspunsuri:
| ganutzu a răspuns:

Galaxy fit..ar mai fi si cateva HTC-uri, le gasesti pe toate aici si la preturi mai mici...sunt super serios eu insumi am cumparat de la ei www.telefonultau.eu