| lore2012 a întrebat:

Vreau să îmi modific vocea la telefon. Cunoasteti vreo aplicatie bună?

4 răspunsuri:
| Bogdy2k a răspuns:

"Quote: Minailiuc_Robert_1976 a răspuns:
Incearca aici:http://www.windowsphone.com/......3a0034611"

E valabila doar pentru Windows Phone.

Lore2012 in functie de ce telefon mobil ai mai exact platforma pe care ruleaza fie IOS fie Android fie Windows Phone gasesti o sumedenie de asemenea aplicatii in AppStore respectiv Magazin Play sau Windows Store, mai ales la cele Android, din cate stiu eu AppStore nu accepta asemenea aplicatii.

| lore2012 explică (pentru Bogdy2k):

Folosesc un Samsung SIII. Am incercat sa caut, nu gasesc o aplicatie buna. Imi poti recomanda una daca stii?

| Bogdy2k a răspuns (pentru lore2012):

Din pacate nu am acces la un telefon pe platforma Android sa pot testa care este bun, incearca sa scrii pe Magazin Play - Voice Call Change ia cateva din ele si vezi care functioneaza corect si optim. Daca printre alea 5-10 cate testezi nu ai gasit nici unul bun, as putea sa declar ca nu exista o asemenea aplicatie sau cel putin nu e bine pusa la punct. O seara placuta.