| Kosmonaut98 a întrebat:

Salut.Am un telefon Alcatel Pop c7, caruia i-am am cumparat un cablu otg.Am incercat sa conectez 4 sticuri diferite, insa numai unul imi merge. Dupa ce conectez un stic, in bara de notificari imi apare o eroare ce zice:,, Mediul de stocare USB extern este deteriorat".Am formatat sticul, insa eroarea persista.Este vreo posibilitate de a-l face sa imi citeasca sticul?

Răspuns Câştigător
| Zaygon a răspuns:

Vezi ca stikurile care le atasezi la telefon sa fie in format fat32 ca altfel nu ti le recunoaste.

| Kosmonaut98 explică (pentru Zaygon):

Functioneaza! Multumesc mult!

1 răspuns: