| FrappeGirlx a întrebat:

Vreau sa imi pun o poza de coperta pe facebook dar nu pot pentru ca scrie ca trebuie sa aiba mai mult de 399 megapixeli am cautat peste tot pe google o poza care sa aiba 399 megapixeli dar tot nu a functionat. Deci cum as putea schimba megapixeli de la o poza?

Răspuns Câştigător
| PufuleteKiduuu a răspuns:

Incearca pe www.favim.com, sper ca te va ajuta :)

5 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Nu trebuie sa aiba 399 megapixeli, ci sa aiba in latime 399 pixeli. Oricum poti incerca cu:
http://www.favim.com/

| al3xander a răspuns:

399 megapixeli? prietene te simti bine? iti zice ca trebuie sa aiba in latime cel putin 399 pixeli, uite aici http://www.facebook.com/......114252045/

| Chiroban_Ovidiu_1997 a răspuns:

As vrea si eu o poza

| Băă_Maryus_1996 a răspuns:

Pai. daca vrei sa iti pui o poza pe coperta poza ta trebuie sa aiba latimea de 400 si inaltimea de 150. si asta faci in felul urmator te duci pe poza ta dai click dreapta si dai edit dupa asta iti apare sus o chestie unde scrie resize dai pe ea si iti selectezi acolo cum vrei sa fie poza. dar fi atent debiseaza chestia aia de jos... Funda?