| david444 a întrebat:

am o problema legata de youtube, am incercat sa ma conectez la account-ul meu si imi zicea ca parola este incorecta, am apasat acolo forgot password si mi-am schimbat parola, am primit mesaj de confirmare tot, iar cand incerc sa ma loghez imi arata ca parola este gresita dar era corecta, nu mai stiu ce sa fac, nu vreau sa-mi pierd account-ul, am incercat sa mai resetez parola dar imi arata aceeasi chestie, va rog ajutor, nu stiu ce a fac, daca ma ajutati o sa va fiu recunascatorr pentru totdeauna

1 răspuns:
| Anonymus314 a răspuns:

Faci alt cont temporar si contactezi echipa de suport al youtoube-ului, le zici ce si cum si ei o sa te ajute.

PS:Ai gresit categoria.