| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi restictionez apelurile primite ( dar anumite numere de telefon nu toate )
Adica un anume numar de telefon ma bazaie la cap din 5 in 5 minute si vreau ca acel numar sa nu ma mai poata apela. am un telefon nikia 5130 c-2 ma puteti ajuta va rog?

Răspuns Câştigător
| Bocsan_Sergiu_1993 a răspuns:

Am si eu un Samsung Mini Galaxy (GT-S5570) si vreau sa stiu cum as putea sa blochez unele numere sa nu ma mai sunestraight face astept informati, multumescwinking

1 răspuns:
| eduardpuiu93 a răspuns:

Intra in meniu la setari-->setari apeluri-->filtrare numere-->aici adaugi numarul. Cand te va suna acel numar, doar iti apare pe ecran ca esti sunat dar nu vibreaza si nici nu suna. Mai misto e la Samsunguri. Acolo bagi numarul la refuz si ii da direct ton de ocupat.