| Cristine95 a întrebat:

Vreau sa imi schimb id-ul de messenger si nu stiu cum sa fac sa transfer toate contactele de pe id-ul vechi pe cel nou fara sa le sterg si sa le scriu pe toate inca o data.Ma puteti ajuta?

5 răspunsuri:
| gaby12_1342 a răspuns:

Pai...

la id vechi dai la actions si apoi."send my messenger list"

alegi cui sa trimiti... dai next.si alegi ce contacte vrei sa trimiti.si dai finish...
si gata...

succes:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma numesc DIANA si am 18 ani si pot sa te ajut iti dau id-ul meu si vb! id:fantadestruguri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vreau sa-mi schimb id

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
apasa pe sign out
date cu capul ed pereti
toarnati cafea in lenjerie
tunde-te chel
pune-ti jambiere pe gat
baga-ti chiloti intre fund
fa urina in tigae
fa inghetata din unghii de la picioare
injura politisti
omoara vedete
ucideti serpi
scuipatil pe basescu
sarutate cu tiffany torton sau justin bieber
manancati propriul **** cu frisca si droguri
si aruncati patul pe geam

| alyna a răspuns:

Pai mai intai te loghezi pe id-ul tau si pe cel pe care vrei sa bagi id-urile
Deci dai sus la "Actions"... apoi "Sent my messenger list" alegi cui o dai iar apoi dai "select all" sh trimiti toata listawinking
si nu mai esti nevoit sa le scrii inca o data