| GiulianoSenior a întrebat:

Cum pot sa fac schimb de date pe messenger? adică sa transfer de pe un messenger vechi pe un messenger vechi contactele? *funda*

3 răspunsuri:
| AlexCrb a răspuns:

CTRL + SHIFT + M in ferestra de messenger

| xClementine a răspuns:

Pai, intri in lista de mess, iar sus iti apare ''Actions'', dupa care intri pe ''Send My Messenger List''. Dai pe ''other contact'', scrii id-ul pe care vrei sa transferi contactele si apoi click ''Select All'', dupa care ''Finish''. Daca nu merge asa, incearca sa bagi cate 10-15 contacte odata si repeti procedeul pana cand intra toata lista.
Succes happy

| trafikantu a răspuns:

Nu am idee de ce trebuie sa faci asta, cand poti pur si simplu sa faci upgrade la msnger si ta da, ai msn nou, ultima versiune cu toate contactele tale in el.