| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi schimb sursa de la pc si stiu ca aceste tipuri de sursa noi au ventilator destul de mare. Eu am pozitionarea sursei sus, cum este mai bine sa o montez. Cu ventilatorul sus sau cu el jos? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Intruder19 a răspuns:

Daca ai sursa sus o pui cu ventilatorul in jos sa poata sa isi traga aer sa raceasca in interior.

1 răspuns:
| K0sti a răspuns:

Nu o poti pune decat intr-un singur fel, ca nu-ti dau voie suruburile de prindere! S-au gandit fabricantii ca unii dintre voi puteti sa o puneti si contra naturii!