| Holera_Mike_1998 a întrebat:

Am si eu o problema legata de PC, mai exact la ventilatorul sursei. Sursa mea nu e foarte veche (vreo 6-7 luni) nu are pic de praf pe ventilator, iar in ea foarte putin, dar problema e ca ventilatorul nu se invarte. Sursa a fost asamblata la un service de unde am cumparat-o. Am nevoie de ajutor urgent, deoarece presupun ca din aceasta cauza mi se stinge si calculatorul aiurea.

5 răspunsuri:
| JoNyOn a răspuns:

Ventilatorul are momente cand se invarte?

| Holera_Mike_1998 explică (pentru JoNyOn):

Sincer parca pana acum o luna se invartea, dar azi am observat ca nu se mai invarte.

| Holera_Mike_1998 explică (pentru JoNyOn):

P.s: am incercat sa aprind calculatorul de mai multe ori sau sa misc ventilatorul cu un creion, dar nimic, nici macar un soc.

| Holera_Mike_1998 explică:

Am incercat sa aprind calculatorul de mai multe ori si sa bag un creion sa incerc sa invart ventilatorul, dar nimic, niciun soc.

| K0sti a răspuns (pentru Holera_Mike_1998):

Schimba sursa ca aia e compromisa!