| Mistique a întrebat:

Vreau sa-mi blochez contul d hi5.cine ma poate ajuta? dar fara prostia aia cu reactivarea

3 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Sun o gramada de intrebari de genul asta, cauta si o sa gasesti, e pe la setarile contului, in josul paginii!

| szergiu a răspuns:

Schimbi parola in " iasdfgasdkfha sdkjfhas diufyahjdk fhwieu fhaisuxbc281o76293084 yekasjfdasd" apoi dezctivezi happy iar cand vrei sa intri pe cont... ops?! parola?:-ss

happy Funda?

| Mistique explică:

Da stiu cum se anuleaza dar nu vreau sa-l mai reactivez daca dau in josul paginii anulare cont pot sa-l reactivez oricand eu vreau sa-l blochez d tot