| lorr a întrebat:

As avea si eu o intrebare, cum pot sa imi blochez contul de facebook? Cine ma ajuta primeste funda. Multumesc mult :*

2 răspunsuri:
| Naftalinaaa a răspuns:

Sa ti-l deactivezi poate.si daca vrei sa ti-l deactivezi langa Home e o sageata, apesi pe ea si iti apare o lista in stanga, dai la Security si jos in dreapta iti apare "Deactivate your account". Apesi acolo si dupa ce ti-l deactivezi ti-l poti reactiva oricand vrei.

| lorr explică (pentru Naftalinaaa):

Nu ai inteles, eu vreau sa fac profilul meu privat nu sa il dezactivez app e in romana big grin