| SteFFz99 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar ceva dar nu sunt sigur ce intre PSP si Smartphone happy Vreau pareri pro si contra!

5 răspunsuri:
| XatomisX a răspuns:

Am eu un psp foarte bun il vand dau si jocuri la el am multe si mai este si modat cu ultima versiune daca vrei sa cumperi lasa un pm happy

| just4you a răspuns:

Parerea mea este ca mai bine alegi smartphone`ul. Poti pune multe aplicatii, mult mai interesante decat jocurile de pe PSP(spun pentru ca si eu am PSP de o saptamana si deja m`am plictisit de el).Asa ca de ce sa nu alegi smartphone`ul care iti ofera tot ce iti ofera un PSP plus multe altele? Oricum, ramane la aprecierea ta! happy

| DeidaraXR1 a răspuns:

Daca iti iei un Smartphone bun gen galaxy x sau ceva sa-r merita mai bine mobilul. Daca iti iei un Vodafone Smart mai bine dai banii pe PSP, dar depinde si ce iti trebuie.

| daassh a răspuns:

Asta tu stii cel mai bine, gadeste-te ce-ti doresti e dorina sau nevoie si gandeste-te ca nevoile sunt prioritare, iar daca nu te poti decide, da-i cu banul, daca eu as fi in locul tau mi-as cumpara smartphone(ca de unul as avea nevoie). Succes!

| Mihay98 a răspuns:

PsP ai mai multe jocuri smechere. Bafta!