| Xenoverse a întrebat:

Am de gand sa imi cumpar un smartphone Samsung Galaxy J7 2017 si vreau sa stiu daca pe acest smartphone ruleaza bine jocurile gen Asphalt 8 sau Angry Birds, astept pareri.

2 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

Tu crezi ca e o investitie rentabila ca sa joci?
in ceea ce ma priveste e ultima utilitate ce as da unui smartphone.

| DannyR0 a răspuns (pentru gelu1970):

E alegerea cumparatorului la ce vrea sa foloseasca telefonul. Daca esti un copil este normal sa te atraga jocurile pe telefon in comparatie cu un om la 40 de ani ce nu vede nimic atractiv in asta.
Acum in legatura cu intrebarea acestuia, asphalt 8 il ruleaza insa e posibil sa nu fie la calitatile maxime ale graficii. Telefonul este unul cu o constructie buna, insa eu ti-as recomanda sa mai pui cativa leuti sau poate gasesti de black friday la pret mai bun un A5 2017.