| TpuNoName123 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un Iphone 4s second hand. Am gasit cateva oferte 13 milioane pretul.Vi se pare ok, adica, ar fi un telefon de calitate?
De pe okazii si sper sa nu iau teapa.Ce spuneti?

5 răspunsuri:
| CristinaForTPU a răspuns:

Eu am luat la secon hand iphone 4. normal nu S cu 15 milioane la secon hand. si sunt foarte multumita de el dar tu cu 13 milioane spun ca este binebig grin mai intai vezi cum arata daca arata bine cumparal

| DeeaD1 a răspuns:

Pai din punctul meu de vedere nu ar trebui sa iti iei de pe okazii ptk si eu am luat teapa odata. Sfat:cauta alt site cu telefoane second hand. Sper ca te-am ajutat. Fundaaaaa?

| royeti a răspuns:

Unul nou de 16G este in jur de 2.800 lei cum zic cei de la eMAG: http://profitshare.emag.ro/....../click.php La cat spui tu cred ca este ok.

| roby3535 a răspuns:

Mi se pare ok pretul daca este un 4s... dar sa nu fie zgariat sau spart ceva la el dar e ok pretulwinking

| Ferent_Nistor_1987 a răspuns:

Ma cheama nistor ferent 25 ani nu aude vreau sa cumparat iphone4S 32GB