| Dianna25 a întrebat:

Vreau sa-mi fac un blog dar cum? Help me please!

Răspuns Câştigător
| cristimihailov a răspuns:

Https://ro.wordpress.com/

9 răspunsuri:
| MaryNepotu a răspuns:

Iti trebuie un cont google si iti poti face prin www.blogger.com.
Se gasesc pe internet foarte multe sabloane pentru blog. Uite un exemplu, blog-ul meu http://tzaka-paka.blogspot.ro/, sper sa iti placa ideea mea si daca ai nevoie de ajutor lasa un mesaj si te ajut cu placere.

| Brotacelul a răspuns:

Pentru blog eu iti recomand www.ucoz.ro - e destul de usor de folosit.

| GabyB94 a răspuns:

Http://www.webnode.ro/
Iti faci cont, iti alegi sablonul si te apuci sa scrii ce iti trece prin cap. E usor de folosit si iti poti face meniuri si submeniuri ca sa ai o structura clara.

| Dianna25 explică (pentru GabyB94):

Am incercat sa fac aici si cind am dat sa-l public mi-a spus sa platesc, wtf?

| GabyB94 a răspuns (pentru Dianna25):

Pe bune? Nu era asa! Hai ca is curios sa vad ce au schimbat ca era gratuit.

| GabyB94 a răspuns (pentru GabyB94):

Am vrut sa spun ca: Nu era asa! (am gresit semnul de punctuatie tongue )

| Dianna25 explică (pentru GabyB94):

E ok

| GabyB94 a răspuns (pentru Dianna25):

M-am uitat ce au modificat si e o fereastra pop-up care iti spune ca e publicat, dar ca daca vrei poti sa-ti iei domeniu. Deci site-ul e gratis in continuare.

Tu ce site ti-ai deschis? Personal sau Afaceri? Si ce mesaj ai vazut? Poate ca am vazut eu alta chestie.

| Dianna25 explică (pentru GabyB94):

Personal,deja nu mai conteaza eu cedez 1 saptamana intreaga am tot cautat si cred ca pe 2 site-uri diferite am publicat pe wordpress si pe blogger.com daca nu ma gresesc nu stiu vad ca nu merge nimic s-au ca nu fac eu ceva corect in fine o sa-mi pastrez capodoperele big grin in jurnal!