| Ryuuzuka a întrebat:

Hei dati-mi si mie niste replici funny. Stiu ca umorul vine de la sine, dar vreau idei.Nu cele obisnuite de pe net happy. Funda+vot.

3 răspunsuri:
| SMA a răspuns:

Nu stiu cat se amuzanta ti se v'a parea, dar : '' Nu e ca si cum as lua avionul, m'as duce in Japonia cu o pereche de blugi in maini, m'as aseza in centrul unei strazi, as da foc pantalonilor si as tipa in gura mare in franceza : Ce ma fac?! Pantalonii astia sunt bantuiti!''.

| Afãrinツ a răspuns:

Neobisnuite... nu am. uite-te pe youtube la robotii, ep. cu hipnoza. mori de ras. stiu ca toata lumea l-a vazut dar unii nu stiu

| Robtzelu a răspuns:

Iti zic eu una misto laughing)) Daca as avea fata ta as fugi pana as pierde-o rolling on the floor)))))))