| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o placa video buna pentru gaming, ce parere aveti despre aceasta?

http://www.emag.ro/placa-video-gigabyte-nvidia-geforce-g tx650-2gb-gddr5-dvi-pci-e-n650oc-2gi/pd/EBYNKBBBM/

Funda.
P.S: Vorbiti doar daca stiti.

Răspuns Câştigător
| Trynda a răspuns:

Depinde ce faci cu ea. Pentru editare video iti trebuie una cu un bus mai mare. 128 biti e putin pentru asta. Asa pentru jocuri sau ce mai faci tu, multimedia, office, e chiar buna. Memoria de 2gb ddr5 te ajuta la jocuri. Depinde si de restul configuratiei.

2 răspunsuri:
| taken a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EBYNKBBBM/
Este o placa video buna.Crezi ca-ti trebuie mare stiinta sa-ti dai cu parerea despre o placa video?

| RobertSeFu a răspuns:

Eu zic ca e buna o am cam la fel si e bun am descarcat pana acum mafia 2 mafia 1 gta 4 gta 5 demo! deci mie imi tine mult! placa