| ChristianaAa a întrebat:

Vreau sa-mi iau un laptop micut, cam asa de vreo 11, 12 inch, dar nu ma pot hotara. Acer aspire one sau Asus?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am Acer aspire one si e foarte bun, ti-l recomand!

7 răspunsuri:
| croissant a răspuns:

Buna! Iti recomand sa iti iei Acer este cel mai bun. Bafta la alegere!

| dianaandra1467 a răspuns:

ASus, clar happy. A avut o prietenăă pe roșu. Și este foarte bun și performant happy.

| stoica1 a răspuns:

Am avut emachine e foarte bun are 30 de cm lungime

| GrumpyGirl a răspuns:

Eu am un Toshiba(din ala mic) deci ti las recomanda dar tu ai cerut Acer sau Asus deci Acer

| Soryns a răspuns:

Acer aspire.

| JadeMallow a răspuns:

Acer. E foarte bun. Merge de minune daca nu iti instalezi 1000000000 de programe.

| cristi0406 a răspuns:

Acer e cel mai bun