| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon cu wifi mai ieftin, nu conteaza nou sau mana a doua, daca puteti sa ma ajutati cu cateva link-uri sau sugestii

2 răspunsuri:
| arisss a răspuns:

Cel mai bun site este Okazii happy te hotarasti la modelul telefonului si gasestihappy Eu, deoarece l-am avut si mergea ft bine, iti recomand Nokia 5800 XpressMusic

| swgirl a răspuns:

Sa nu faci prostia sa iei la mana a doua! sau okazii. cine stie ce-ti trimit aia in pachet. un super telefon este Samsung s3350, wifi, qwerty, si e in jur de 3 mil jumate, destul de acceptabil! succes :*