| Waarior25 a întrebat:

Vreau sa-mi iau un telefon nou de la Orange si am 2 intrebari:
1. Orange Pasadena sau Alcatel OT 991 (cam acesta ar fi bugetul)
2. Daca imi iau un telefon acum pot sa folosesc punctele si sa schimb abonamentul?(punctele valoreaza 20 euro)

Răspuns Câştigător
| CristinaDelia99 a răspuns:

1. Orange Pasadena as alege eu! 2. Poti folosi punctele dar abonamentul dupa contractul de 2 sau mai multi ani, depinde pe cati ani ai si daca vrei poti muta cartelele telefoanelor! Sper ca te-am ajutat... Fundita:*?

1 răspuns:
| iubescbulldogii a răspuns:

Salut. Eu as alege Alcatelul deoarece am mai avut doua modele si nu am avut nicio problema cu ele.