| diavolusi99 a întrebat:

Am un telefon Alcatel OT-918 Orange Pasadena si am versiunea android 2.3.6, vreau sa mi-l schimb.Cum pot sa fac sa am versiunea 4.0.0 sau ceva mai mare?

3 răspunsuri:
| Diavolcata a răspuns:

Nu cred ca se poate.Du-te la unu care se ocupa cu ele si iti va spunehappySucces!

| Andrei1099 a răspuns:

Nu poti pentru ca telefonul dispune de prea putine resurse pentru android 4.0. Daca incerci sa il instalezi ori va merge greu (lag imens) ori se va opri in momentul instalarii si poti sa-l arunci.