| agent003 a întrebat:

Vreau sa-mi procur un Samsung Galaxy dar nu stiu ce sa aleg S2 sau S3, ce ati alege voi si de ce?

Răspuns Câştigător
| SonicAndrei a răspuns:

Dacă aș avea bani, mi-aș lua Galaxy S3. Și cu S2 m-aș mulțumi.
Galaxy S2 (fie că e sau nu cu +) e un telefon foarte bun, pe care merg toate aplicațiile perfect (inclusiv toate jocurile 3D).

Galaxy S3 vine cu o grămadă de avantaje. Îți recunoaște fața foarte bine, se oprește singur atunci când închizi ochii, deschide orice aplicație cam pe loc, are 2 camere HD, etc...

Dacă îți permiți, ia-ți Samsung Galaxy S3 (sau chiar S4). Dacă vrei totuși să faci economie, poți alege S2.

4 răspunsuri:
| Foxitaa a răspuns:

S3 happy

| danyelbax a răspuns:

S3

| Cosmin2399 a răspuns:

Aicia depinde de cati bani ai la dispozitie.Si normal ca s3 ar fi mai bun dar daca vrei ceva nu prea complicat si nu esti un utilizator master poti alege s2 ca este suficient. Sper ca te-am ajutat Funda?